Služby

Poradenství - dobrá rada je nad zlato, ale Vy ji získáte zdarma


Na nezávazné schůzce si tak ověříte osobní a profesionální přístup našich designérů, kteří s Vámi udělají první analýzu, abychom si byli jisti, že Vám správně rozumíme.

 

Studie – představy se začínají měnit v realitu


Další setkání probíhá nad dispozičním řešením prostoru a je zaměřeno především na Vaše individuální přání. Abychom ušetřili Váš čas i peníze, pomůžeme Vám s výběrem vhodného dodavatele konkrétního vybavení.

 

3D vizualizace – nová perspektiva


Při vyobrazení nového prostoru ve 3D s Vámi zkonzultujeme materiály a poskytneme poradenství v barevné typologii s ohledem na budoucí osvětlení a samotnou světelnou dispozici interiéru.

 

Vyhotovení stavebního a instalačního plánu


Vedle plánů instalace elektřiny, vody, plynu nebo vzduchotechniky se separátně zaměřujeme na specifika prací, které vyžadují odbornou instalaci. Takový přístup je zapotřebí u elektroinstalačního plánu osvětlení nebo při montážích kuchyní a spotřebičů.

 

Zaměření u klienta


Před samotnou realizací Vás navštíví technik, který naposledy ověří, zda vše, co jsme společně naplánovali, doopravdy vyhovuje danému prostoru.

 

Stavba a odborná instalace


Prostor se změní před Vašima očima. Všechny stavební práce, elektrikářské, instalatérské, zednické i sádrokartonářské, jsou v rukou velmi zkušených řemeslníků.

Naši malíři používají velmi kvalitní barvy značek Zero a Dulux, a dokonale ovládají aplikaci dekorativních stěrek Oikos, Magic Touch, Pandomo.

K montáži nábytku, podlah i osvětlení jsou přivoláni odborníci. Nemusíte se obávat, že by snad někomu „zbyly šroubky“.

 

Realizace teras a zahrad


Design je plný života, tak jej nechte rozkvést i na své zahradě nebo okolo bazénu. K realizaci zahrad přistupujeme se stejnou pečlivostí, jako k interiérům a vybírat můžete ze zahradního nábytku a osvětlení věhlasných značek.