english version

Bytový design

Designo studio je interiérová firma, která se specializuje na projektování, design a realizace kompletních interiérů bytových a rodinných domů, ale i komerčních prostor. Zastupujeme řadu renomovaných výrobců nábytku, osvětlení a jiných doplňků, kteří svým designem vytváří nezaměnitelný vzhled daného interiéru. Hlavní zásadou našeho studia je nabídka kvalitních produktů, které budou spojeny se servisem zákazníkovi od počátku projektu, tj. úvodní kontakt se zákazníkem, konzultaci, projekt až po úspěšnou realizaci.

Interiérový design v moderním provedení

Mezi naše dodavatele obývacího a sedacího nábytku patří Furninova, Europeo, Casa Design, Presotto, Varaschin, San Giacomo, Pedrali, Idealsedia, Midj, Emmei, Desalto, Max Design. Jelikož kvalitní designové osvětlení je nedílnou součástí každého interiéru, Designo Studio pro Vás zastupuje tyto výrobce osvětlení: Milan Iluminacion, Vistosi, De Majo Iluminazione, Wever&Ducre, Blauet, Linea Light, Carpyen, Egoluce, Estiluz, Leucos, Alma Light, Prandina a Foscarini.

Nově zastupujeme na českém trhu italskou značku kuchyní BONTEMPI.

Součástí naší nabídky jsou kuchyně pod značkou Designo kuchyně, které jsou zaměřené na design a kvalitní zpracování použitých materiálů. Do našich kuchyní dodáváme značky spotřebičů dostupné na našem trhu dle přání klienta.

Celý interiér dotváříme doplňky výrobců Asa(keramika), Zack(nerezové doplňky), Tivoli(rádia), Dhesja Carpets, STARDECO(bytové doplňky a obrazy), KOZIOL(designové plastové doplňky).

Zároveň nabízíme, pro Vaši terasu, či zahradu, nábytek značek Tribú, Varaschin a Sika Horsnaes.

Těšíme se na vzájemnou spolupráci s Vámi,

Designo studioDesigno Studio in Action